Projekty domów z wizualizacją w Łodzi - oferta

Zależy nam na tym, aby projektowane przez nas wnętrza były dopasowane indywidualnie do charakteru oraz stylu życia Inwestora. Każdy projekt poprzedzony jest spotkaniem, na którym omawiamy Państwa wizję oraz szczegółową ankietą, która pozwoli nam poznać Państwa potrzeby.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami to chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę. Prosimy o kontakt mailowy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i przesłanie metrażu powierzchni do zaprojektowania lub rzutu, jeżeli nim Państwo dysponują. Prosimy również o informację, czy wszystkie pomieszczenia mają być projektowane oraz kiedy chcieliby Państwo rozpocząć prace wykończeniowe.

 

Dlaczego warto skorzystać z usługi wizualizacji wnętrz?

Najważniejsze zalety projektowania wnętrz 3D:

bardzo atrakcyjne, a zarazem realistyczne przedstawienie projektowanych wnętrz prywatnych lub komercyjnych, możliwość dowolnej konfiguracji oświetlenia, ułożenia mebli czy kolorów ścian zgodnie z preferencjami klientów, szansa na spacer w wirtualnej rzeczywistości – projekty domów z wizualizacją wnętrz pokazują, czy przestrzeń jest funkcjonalna i dobrze skomunikowana, duża szczegółowość – brak idealizacji wiąże się z brakiem rozczarowania ze strony mieszkańców lub użytkowników wnętrz komercyjnych. Nie ma żadnych wątpliwości, że projekty domów z wizualizacją wnętrz budynku cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na wiarygodność i dokładność projektowania wnętrz 3D. Wnikliwe obejrzenie tego, co znajdzie się w pomieszczeniu, to gwarancja powodzenia każdej inwestycji.

 

Etapy projektu

 

 

 

Ankieta
+
Inwentaryzacja

 

 

Rozpoczęcie prac projektowych poprzedzone jest spotkaniem z Inwestorem. Badamy Państwa potrzeby, ustalamy ogólny styl, kolorystkę, budżet i terminarz prac. Po spotkaniu zapoznawczym przesyłamy drogą mailową szczegółową ankietę projektową do rozwiązania w zaciszu domowym.

Jeżeli istnieje taka możliwość to przed przystąpieniem do projektu chciałybyśmy również przeprowadzić wizję lokalną i wykonać inwentaryzację w projektowanym lokalu, aby pracować na rzeczywistych wymiarach.

 

 

 

2D
Układy
funkcjonalne

 

 

Projektowanie rozpoczynamy od przygotowania układów funkcjonalno-przestrzennych. Ten etap ma na celu rozplanowanie wszystkich elementów, które chcieliby Państwo umieścić w projekcie ( jeżeli istnieje taka możliwość) oraz jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni.

Przygotowujemy tyle układów, na ile pozwala nam wnętrze.

 

 

 

 

3D
Widoki
z modelu

 

 

Po zaakceptowaniu 2D przechodzimy do wykonania dwóch koncepcji 3D, w których prezentujemy już konkretne rozwiązania materiałowe: dobranie kolorystyki, okładzin ścian i podłóg, wybór konkretnego oświetlenia oraz wyposażenia wnętrz. Projektujemy wszystkie elementy wnętrza od sufitów podwieszanych po zabudowę meblową do wykonania na zamówienie.

Po zaprezentowaniu koncepcji omawiamy z Inwestorem, które elementy zostawić z której wersji, a które jeszcze ewentualnie poprawić.

 

 

 

Wizualizacje

 

 

Gdy dopracujemy szczegóły i zaprezentowane wnętrze odpowiada Inwestorowi nie tylko funkcjonalnie, ale również estetycznie, przechodzimy do wizualizacji fotorealistycznych.
Z każdego pomieszczenia wykonujemy od 3 do 5 ujęć, które pozwalają nam na ostateczne dobranie kolorystyki we wnętrzu.

 

 

 


Projekt
wykonawczy 

Ostatnim elementem jest projekt techniczny, który pozwoli na wdrożenie koncepcji w rzeczywistość. Przygotowujemy zestaw szczegółowych rysunków technicznych, które umożliwią każdemu wykonawcy zrealizowanie projektu.

Dodatkowo przygotowujemy zestawienie ilościowo-materiałowe, w którym znajdą Państwo odnośniki do konkretnych produktów oraz kontakty do polecanych przez nas wykonawców. Na podstawie zestawienia prezentujemy również wstępny kosztorys.

 Chętnie wesprzemy Państwa w wyborze mieszkania przed zakupem. Możemy wykonać dla Państwa tzw. FIT PLAN. Sprawdzimy, czy dany lokal jest w stanie sprostać Państwa potrzebom i wymaganiom, aby uniknąć rozczarowań na późniejszym etapie.

Przy zakupie lokalu od dewelopera możemy przygotować dla Państwa zmiany lokatorskie.


Zajmujemy się również nadzorem autorskim lub inwestorskim. Oferta ta skierowana jest do osób, które nie dysponują czasem, aby odpowiednio zająć się realizacją projektu oraz dla tych, które potrzebują technicznego wsparcia. Przy pełnym nadzorze inwestorskim bierzemy na siebie również koordynację zamówień, odbiór materiałów czy koordynację ekip.